Koppeling Secure-IT

Koppeling Secure-IT

 

Een koppeling met het softwaresysteem Secure-IT neemt je veel werk uit handen. Je hoeft maar op één plek de gewerkte uren van je medewerkers bij te houden. Deze worden automatisch doorgestuurd van Secure-IT naar NMBRS. Kortom: je werkt efficiënter en bespaart zo kostbare tijd.

 

Secure-IT houdt de gewerkte uren van je medewerkers bij en stuurt deze automatisch door naar ons systeem: Personeel en Salaris Online. Zo zijn beide systemen up-to-date en hoef je de uren van je medewerkers maar op één plek bij te houden. De volgende gegevens worden door Secure-IT doorgestuurd naar NMBRS:

 

  • Onregelmatigheidstoeslag
  • Sleutelregistratie
  • Gewerkte uren

 

Met de Secure-IT koppeling kan gemakkelijk worden gelegd met de systemen van Van Winssen Personeel en Salaris. De koppeling met jouw softwaresysteem is vlot en tegen lage kosten te realiseren, dankzij onze ruime ervaring. Direct tijdwinst voor jou!

 

We maken het jou zo eenvoudig mogelijk, dat is ons uitgangspunt. Je hebt voldoende zaken die jouw aandacht vragen. Door je personeels- en salarisadministratie aan ons uit te besteden, houd je tijd over om je te focussen op jouw kerntaken.

Voordelen van de koppeling met Secure-IT

Bespaart je veel tijd

Veilig en snel

Beide systemen up-to-date

Wat is Secure-IT?

Secure-IT maakt het jou gemakkelijk. Jouw gehele werkcyclus kun je in het platform verwerken. Van het eerste telefoontje van je nieuwe klant tot het verzenden van je facturen. Ook het registreren van de uren van je medewerkers, onregelmatigheidstoeslag, sleutelregistratie zijn bij te houden met Secure-IT. Alles is gemakkelijk aan te passen op jouw manier van werken.

 

Door onze ruime ervaring met het leggen van koppelingen, hebben we deze vlot gerealiseerd en ingericht. De twee systemen kunnen hierdoor perfect met elkaar communiceren.

Meer informatie over de koppeling met Secure-IT?

Wij vertellen je graag meer over de mogelijkheden en kosten voor een koppeling met jouw software. Vraag gratis en vrijblijvend een demo of offerte op maat aan. Wil je meer weten of heb je vragen? We maken graag persoonlijk kennis met je.